Služby

Penzión FLORES

Ponúka osem útulnych izieb s celkovou kapacitou 22 lôžok. Každá z izieb je vybavená samostatnou kúpeľňou, WC, LED TV, chladničkou a bezplatným WiFi pripojením na internet. Izby sú dvojposteľové, trojposteľové, trojposteľové s možnosťou pristelky a rodinné apartmány.

Na voľné chvíle po celodennej lyžovačke slúži spoločenská miestnosť s krbom a TV, v ktorej si môžete vychutnať aj bohaté raňajky vo forme bufetových stolov.
Organizujú sa tu aj rôzne firemné semináre a rodinné oslavy.

Spoločenská miestnosť nášho penziónu je vhodná pre usporiadanie spoločenských akcií - rodinné oslavy, firemné semináre, atď. V prípade záujmu možnosť zabezpečenia plnej penzie, resp. cateringu. Pre firemné akcie poskytneme audio-vizuálnu techniku podľa výberu.

Aktivity

Pri návšteve v letných mesiacoch možete využit záhradné posedenie a zatiaľ čo vy budete grilovať, vaše deti sa môžu vyšantiť v záhrade na detských hojdačkách, trampolíne, či v pieskovisku. Nádherné okolie penziónu vám poskytuje možnosť turistiky v prekrásnom prostredí Nízkych Tatier, návštevu Demänovských jaskýň, Aquaparkov Tatralandia a Bešeňová a mnoho ďalších miestnych atrakcii ako napr. bobova draha… V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť zapožičanie bicyklov.

V zimných mesiacoch u nás nájdete najlepšiu lyžovačku v strednej Európe v areáli Chopok Jasná, po ktorej si vaše lyže a lyžiarky môžete uložit v lyžiarni v penzióne.

Lyžovačka v Nízkych Tatrách